Навчально-методичний центр ПТО
у Полтавській області
Навчально-методичний центр ПТО
у Полтавській області
Анонс
ГОЛОВНА СТОРІНКА
Кадровий склад
Плани роботи
Освітній простір
ЗП(ПТ)О області
Контакти
Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість


Меню сайту


Категорії новин
Різне [149]
Різні новини (привітання, побажання, цікавинки та інше...)

Організаційно-методичні заходи [336]
Новини про семінари, конкурси, творчі групи та інші заходи організаційно-методичного напрямку

Публіцистика [3]
Новини про друковані видання(методичні листи, посібники, підручники, рекомендації...)

Нормативні документи [6]
Дана категорія містить різні нормативні документи:накази, положення та ін...

Новини ЗП(ПТ)О [89]
Новини ЗП(ПТ)О Полтавської області

 Навчально-практичний центр з санітарно-технічних систем та устаткування

 Навчально-практичний центр з санітарно-технічних систем та устаткування (далі — НПЦ) є структурним підрозділом Державного навчального закладу «Полтавське вище міжрегіональне професійне училище (далі - ПВМПУ). НПЦ створено відповідно до наказу МОН України від 04. 11. 2016 №1335

Мета діяльності НПЦ - реалізація завдань щодо вдосконалення практичної підготовки учнів, слухачів професійно-технічних навчальних закладів, студентів вищих навчальних закладів, підвищення кваліфікації фахівців підприємств, організацій, установ (далі — слухачі), впровадження у навчальний процес новітніх виробничих технологій із застосуванням сучасного обладнання, інструментів і матеріалів компанії «Geberit», здійснення шляхом співробітництва і взаємодії постійного зв’язку між підприємствами та іншими професійно-технічними навчальними закладами з метою поширення інноваційних педагогічних та виробничих технологій, інформації щодо новітніх матеріалів, інструментів, обладнання тощо.

Напрями діяльності МНПЦ

- МНПЦ співпрацює з виробничими підприємствами, організаціями, установами (далі — підприємства), навчальними закладами, місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, державними і громадськими організаціями, іншими заінтересованими органами щодо впровадження інноваційних підходів до здійснення системного комплексного, орієнтованого на практику освітнього процесу в системі професійно-технічної освіти.

- Реалізує завдання щодо впровадження у навчально-виробничий процес сучасних методик професійного навчання із застосуванням новітніх педагогічних та виробничих технологій, техніки, обладнання, інструментів і матеріалів компанії «Geberit».

- Створює цілісну систему новітніх методик професійного навчання на основі вивчення кращого досвіду та його впровадження в інших навчальних закладах і установах.

-  Здійснює інформатизацію і комп’ютеризацію процесу професійного навчання.

Функції НПЦ

-  Сприяє підвищенню якості професійної підготовки слухачів закладу, перепідготовка незайнятого населення, підвищення кваліфікації, стажування робітників та фахівців підприємств із використанням технологічних і виробничих інновацій компанії «Geberit».

- Організовує стажування майстрів виробничого навчання, викладачів професійно-теоретичної підготовки навчальних закладів на базі МНПЦ.

- Формує пропозицій щодо вдосконалення робочих навчальних програм  із предметів професійно-теоретичної підготовки і виробничого навчання з підготовки монтажників санітарно-технічних систем та устаткування, спрямованих на вивчення та оволодіння слухачами новітніми матеріалами і технологіями.

-  Надає тренінгові, маркетингові, інформаційні, виробничі послуги з метою вирішення поточних і програмних завдань, що стоять перед навчальним закладом.

- Надає навчальним закладам консультативну, інформаційну та посередницьку допомогу з питань використання інноваційних матеріалів і технологій компанії «Geberit».

- Надає практичну та методичну допомогу професійно-технічним навчальним закладам з питань впровадження у навчально-виробничий процес новітніх технологій і матеріалів з підготовки монтажників санітарно-технічних систем та устаткування.

-  Розробляє інформаційно-методичний супровід, спрямований на підвищення якості професійної підготовки, а саме: підручників, навчальних посібників, методичних рекомендацій, педагогічних програмних засобів, дидактичних матеріалів та інше.

-  Організовує та проводить семінари, майстер-класи, конференції, засідання обласної методичної секції та інші заходи з питань впровадження новітніх технологій і матеріалів у процес підготовки монтажників санітарно-технічних систем та устаткування.

  

 

 

 Контактні дані

 

Наша адреса: 36019, м. Полтава, вул. М. Бірюзова 64-а

Тел. (0532) 67 70 98

Факс: (0532) 60 70 60

Е-mail: poltava.vmpu@ukr.net

 

 

 

Корисні посиланняСучасні заклади освіти  Сучасні заклади освіти

Інноватика в сучасній освіті  Інноватика в сучасній освіті

Законодавство України  Законодавство України

Комітет з питань науки і освіти Комітет з питань науки і освіти

Міністерство освіти і науки України Міністерство освіти і науки України

Інститут модернізації змісту освіти Інститут модернізації змісту освіти

Освітній портал Педагогічна преса Освітній портал Педагогічна преса

Український центр оцінювання якості освіти Український центр оцінювання якості освіти

Університет менеджменту освіти Університет менеджменту освіти

Білоцерківський інститут неперервної професійної освіти Білоцерківський інститут неперервної професійної освіти

Департамент освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації Департамент освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації

Стейкхолдери Стейкхолдери
Щоб додати необхідна авторизація