Навчально-методичний центр ПТО
у Полтавській області
Навчально-методичний центр ПТО
у Полтавській області
Анонс
ГОЛОВНА СТОРІНКА
Кадровий склад
Плани роботи
Освітній простір
ЗП(ПТ)О області
Контакти
Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість


Меню сайту


Категорії новин
Різне [149]
Різні новини (привітання, побажання, цікавинки та інше...)

Організаційно-методичні заходи [336]
Новини про семінари, конкурси, творчі групи та інші заходи організаційно-методичного напрямку

Публіцистика [3]
Новини про друковані видання(методичні листи, посібники, підручники, рекомендації...)

Нормативні документи [6]
Дана категорія містить різні нормативні документи:накази, положення та ін...

Новини ЗП(ПТ)О [89]
Новини ЗП(ПТ)О Полтавської області

Міжрегіональний навчально-практичний будівельний центр за технологіями КНАУФ

   Міжрегіональний навчально-практичний будівельний центр за технологіями КНАУФ (далі — МНПБЦ) є структурним підрозділом Державного навчального закладу «Полтавське вище міжрегіональне професійне училище (далі - ПВМПУ)

   Мета діяльності МНПБЦ- реалізація завдань щодо вдосконалення практичної підготовки учнів, слухачів професійно-технічних навчальних закладів, студентів вищих навчальних закладів, підвищення кваліфікації фахівців підприємств, організацій, установ (далі — слухачі), впровадження у навчальний процес новітніх виробничих технологій із застосуванням сучасного обладнання, інструментів і матеріалів компанії «Кнауф», здійснення шляхом співробітництва і взаємодії постійного зв’язку між підприємствами та іншими професійно-технічними навчальними закладами з метою поширення інноваційних педагогічних та виробничих технологій, інформації щодо новітніх матеріалів, інструментів, обладнання тощо.

   Напрями діяльності Центру

-  Співробітництво з компанією «Кнауф», щодо впровадження інноваційних підходів до здійснення системного комплексного, орієнтованого на практику освітнього процесу в системі професійно – технічної освіти, передового досвіду з професійної підготовки кваліфікованих робітників будівельних професій.

- Реалізація завдань щодо впровадження у навчально – виробничий процес сучасних методик професійного навчання із застосуванням новітніх педагогічних та виробничих технологій, техніки, обладнання, інструментів і матеріалів.

- Створення цілісної системи новітніх методик професійного навчання на основі вивчення кращого педагогічного та виробничого досвіду у  будівельної галузі і впровадження його у професійно-технічному навчальному закладі та в  інших навчальних закладах і установах.

-  Інформатизація і комп’ютеризація процесу професійного навчання.

   Функції НПЦ

- Сприяння підготовці та підвищенню кваліфікації спеціалістів з професій «Монтажник гіпсокартонних конструкцій», «Штукатур», «Лицювальник-плиточник» з використанням технологій та матеріалів Кнауф.

- Первинна професійна підготовка та перепідготовка незайнятого населення, підвищення кваліфікації, стажування робітників підприємств із використанням технологічних і виробничих інновацій.

- Організація та проведення курсів перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників будівельної сфери, а також стажування викладачів спецпредметів та майстрів виробничого навчання професійно-технічних навчальних закладів будівельного профілю на базі НПЦ.

-  Організація та проведення семінарів – практикумів, конференцій, майстер-класів, конкурсів фахової майстерності, засідань методичних секцій з вивчення та відпрацювання новітніх технологій у будівельній галузі.

- Формування пропозицій щодо вдосконалення робочих навчальних програм із предметів професійно – теоретичної підготовки і виробничого навчання, спрямованих на вивчення та оволодіння слухачами новітніх технологій у будівельній галузі.

- Надання тренінгових, маркетингових, інформаційних, виробничих послуг з метою вирішення поточних і програмних завдань, що стоять перед навчальним закладом.

- Надання навчальним закладам консультативної, інформаційної та посередницької допомоги з питань використання інноваційних матеріалів і технологій підприємствами.

     

Контактні дані

 

Наша адреса: 36019, м. Полтава, вул. М. Бірюзова 64-а

Тел. (0532) 67 70 98

Факс: (0532) 60 70 60

Е-mail: poltava.vmpu@ukr.net

Корисні посиланняСучасні заклади освіти  Сучасні заклади освіти

Інноватика в сучасній освіті  Інноватика в сучасній освіті

Законодавство України  Законодавство України

Комітет з питань науки і освіти Комітет з питань науки і освіти

Міністерство освіти і науки України Міністерство освіти і науки України

Інститут модернізації змісту освіти Інститут модернізації змісту освіти

Освітній портал Педагогічна преса Освітній портал Педагогічна преса

Український центр оцінювання якості освіти Український центр оцінювання якості освіти

Університет менеджменту освіти Університет менеджменту освіти

Білоцерківський інститут неперервної професійної освіти Білоцерківський інститут неперервної професійної освіти

Департамент освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації Департамент освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації

Стейкхолдери Стейкхолдери
Щоб додати необхідна авторизація