Протидія торгівлі людьми

Міжнародна організація з міграції приділяє особливу увагу запобіганню торгівлі людьми у співпраці з державними установами в галузі соціальної політики та освіти, правоохоронними органами, іншими міжнародними організаціями, а також мережею організацій громадянського суспільства по всій території України. Робота МОМ спрямована на населення в цілому та окремі групи ризику. Особлива увага зосереджена на інформуванні молоді, проведенні профілактичної роботи з учнями.

   

Рішенням навчально-методичної ради Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Полтавській області закладам професійної (професійно-технічної) освіти області від 26.03.2018 рекомендовано впровадження програми виховних заходів «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція» (для учнів професійно-технічних навчальних закладів) : методичні рекомендації / авт.-упор. Н. І. Бойчук, С. В. Терницька; за заг. ред. І. Д. Звєрєвої, Ж. В. Петрочко. – К. : ФО-П Буря О.Д., 2014. – 308с. Ознайомитися та завантажити посібник, а також комікси для проведення занять можна тут.

Програма схвалена Науково-методичною комісією з проблем виховання дітей та учнівської молоді Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України. Її місія – просвітницька, профілактична; завдання – формування у молоді почуття особистої гідності: особливе моральне ставлення людини до самої себе і ставлення до неї з боку суспільства, в якому визнається цінність особистості.