11:10
ІНКЛЮЗИВНЕ НАВЧАННЯ В ЗП(ПТ)О: РЕАЛІЇ ТА ПЕРСПЕКТИВИ

15 січня 2020р. у залі засідань Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації відбувся семінар для відповідальних осіб за організацію інклюзивного навчання у закладах професійної (професійно-технічної) освіти.

Спікерами професійного спілкування стали: Ірина Закапко, директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Полтавській області; Сергій Зайцев, директор КЗ „Інклюзивно-ресурсний центр” Полтавської міської ради; Валентина Франчук, головний спеціаліст відділу професійної (професійно-технічної) освіти, організаційної роботи та документообігу ДОН; Наталія Васильєва, методист ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського; Лідія Левада, методист НМЦ ПТО у Полтавській області.

Під час групової комунікації „фахівець-педагог” обговорювалися такі питання: інклюзивні та спеціальні групи (спільне й відмінне в організації навчання); адаптація освітнього середовища до індивідуальних особливостей учня; роль педагога в організації спільної діяльності дітей з психофізичними порушеннями та їх здоровими однолітками; психолого-педагогічний супровід осіб з особливими освітніми потребами в умовах закладу (професійно-технічної) освіти.

Категорія: Організаційно-методичні заходи | Переглядів: 53 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]