15:33
Майстер-клас професійної спрямованості з професії "Кондитер"

Створюємо святковий настрій та підвищуємо професійну компетентність педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти.
20 грудня 2019 року на базі ВНЗ Укоопспілки "Полтавський університет економіки і торгівлі" в рамках реалізації обласного проєкту "Професійна компетентність педагогів і сучасні виробничі технології" відбувся майстер-клас професійної спрямованості з професії "Кондитер" - "Candy bar " Новорічний настрій".
Методист НМЦ ПТО у Полтавській області Тетяна Дмитренко познайомила присутніх з особливостями створення Candy bar, його основними компонентами, тематикою та елементами наповнення.
Арт-кондитер Ольга Слинько разом з учасниками майстер-класу виготовили шифоновий бісквіт, ганаш, компоте та мус, panna kotta та маршмелоу з апельсиновим смаком адже аромат цитрусових - це аромат новорічних свят, аромат дива та гарного настрою. Створені шедеври були поєднані у смачому та новорічному candy bar.
Щиро дякуємо Ользі Слинько за отримані знання, розвиток та підвищення професійних компетентностей педагогічних працівників ЗП(ПТ)О області, а також керівництво ВНЗ Укоопспілки "Полтавський університет економіки і торгівлі" за сприяння і допомогу у проведенні заходу.


 

Категорія: Організаційно-методичні заходи | Переглядів: 54 | Додав: Адмін | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]