16:53
Методичний семінар українсько-німецького проекту

     З 23 по 26 вересня 2019 року на базі ДНЗ «Криворізький центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівельної галузі» в рамках українсько-німецького проекту «Професійна освіта у будівельній галузі України» відбувся методичний семінар за професією «Муляр».
       Проєкт «Професійна освіта у будівельній галузі України» реалізується з 2014 року делегацією німецької економіки в Україні у співпраці з «Global Project Partners» за підтримки МОН. Він передбачає організацію курсового навчання та стажування на базі професійних центрів Німеччини та навчально-практичних центрів в Україні майстрів виробничого навчання та викладачів за напрямом підготовки «Сухе будівництво», «Монтаж гіпсокартонних системи та конструкцій», «Муляр».
    Представником від Полтавської області була майстер в/н Полтавського професійного ліцею Ольга Задорожна, яка разом з педагогічними працівники закладів професійної(професійно-технічної) освіти будівельного напрямку різних областей України протягом чотирьох днів підвищувала рівень своєї професійної компетентності шляхом опанування нових теоретичних знань та виконання практичних завдань під керівництвом німецького експерта Райнхарда Бенке з центру профпідготовки Берлін-Бранденбург. 
    Майстри виробничого навчання та викладачі  професійно-теоретичної підготовки не тільки навчалися новітнім технологіям, а й обмінювалися власним досвідом роботи. Всі учасники проекту отримали сертифікати, а також велике задоволення від спільної та плідної праці, висловили надію на подальшу співпрацю в рамках проекту.


 

Переглядів: 29 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]