17:48
Методисти обговорили актуальні питання методичного супроводу освітнього процесу у ЗП(ПТ)О

   15 січня 2019 року у навчально-методичному центрі професійно-технічної освіти у Полтавській області відбулася інструктивно-методична онлайн-нарада, під час якої було розглянуто такі питання:

1. Щодо підготовки учнів ЗП(ПТ)О до зовнішнього незалежного оцінювання з предметів, що передбачені як обов’язкові складові державної підсумкової атестації (Короп Т.С., методист НМЦ ПТО у Полтавській області).

2. Основні моменти організації та проведення ІІ етапу обласного огляду-конкурсу електронних засобів навчального призначення професійної спрямованості «Мультимедійний простір профільної освіти» (Бойко Н.В., методист НМЦ ПТО у Полтавській області).

3. Інформаційно-видавнича діяльність як важлива складова діяльності методиста закладу освіти (Левада Л.М., методист НМЦ ПТО у Полтавській області).

 

4. Щодо участі професійної (професійно-технічної) освіти регіону у Десятій Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2019» (Гриженко В.В., заступник директора НМЦ ПТО у Полтавській області).

5. Методичний супровід атестації педагогічних працівників ЗП(ПТ)О (Короп Т.С., методист НМЦ ПТО у Полтавській області).

   Учасниками наради стали заступники директорів з методичної роботи, методисти закладів професійної (професійно-технічної) освіти регіону.

Категорія: Організаційно-методичні заходи | Переглядів: 376 | Додав: Адмін | Рейтинг: 5.0/4
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]