13:28
НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ ТРЕНІНГ

Важливою складовою модернізації професійної освіти України є формування та розвиток цифрової компетентності педагогічних працівників. Володіючи цифровими технологіями, впроваджуючи їх в освітній процес при підготовці кваліфікованих робітників, які мають реалізуватися в новому, цифровому суспільстві, викладачі та майстри виробничого навчання  підвищують якість освіти, рівень підготовки учнів, підвищуючи при цьому і свою професійну майстерність.

Для підвищення рівня цифрової компетентності педагогічних працівників застосовуються різні форми та методи роботи: курси підвищення кваліфікації, робота методичних комісій, майстер-класи, тренінги, семінари та індивідуальні консультування. Особливе місце в цьому переліку займають навчально-практичні тренінги,  як активна діяльність,  під час якої учасниками освітнього процесу виконуються тренінгові вправи під керівництвом викладача-тренера на основі спеціально підготовлених інструктивно-методичних матеріалів, що відповідають сучасним вимогам професійної діяльності. Саме в такій формі було проведено заняття для учасників обласної методичної секції викладачів та  майстрів виробничого навчання  будівельного напрямку на тему: „Використання можливостей сучасних відеоредакторів для створення відеороликів професійного призначення”, яке відбулося 23 січня 2020 року на базі ДНЗ «Полтавський центр професійно-технічної освіти».

В якості тренера був запрошений Володимир Кривобік, викладач професійно-технічного училища №31 м. Полтава, заступник голови обласної методичної секції викладачів інформатики та інформаційних технологій, яким у співпраці з методистами НМЦ ПТО у Полтавській області А. Кононенко та Н. Кругліковською були розроблені інструктивно-методичні матеріали та план проведення тренінгу.

Учасники тренінгу ознайомились з найпопулярнішими програмами  для створення відеоуроків та оволоділи компетентністю монтажу відео з використанням різноманітних функцій відео редакторів та отримали сертифікати.

 

Категорія: Організаційно-методичні заходи | Переглядів: 91 | Додав: Адмін | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]