10:55
ОБЛАСНА МЕТОДИЧНА СЕКЦІЯ ВИХОВАТЕЛІВ УЧНІВСЬКИХ ГУРТОЖИТКІВ

19 листопада відбулося онлайн-засідання обласної методичної секції вихователів учнівських гуртожитків на тему „Система роботи гуртожитку з формування позитивної мотивації учнівської молоді до здорового способу життя”.

Відкрила віртуальну зустріч директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Полтавській області Ірина Закапко, ознайомивши присутніх із порядком роботи. Про особливості організації діяльності вихователя учнівського гуртожитку в умовах карантинних обмежень, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19, розповіла методист НМЦ ПТО у Полтавській області Лідія Левада. Серію заходів для учнівської молоді (у тому числі онлайн) презентувала соціальний працівник ПОБФ „Громадське здоров’я” Наталія Златопольська. Співпраця з нашими соціальними партнерами стала вже доброю традицією, що ефективно сприяє формуванню позитивної мотивації учнівської молоді до здорового способу життя. Не оминули учасники засідання обласної методичної секції і тему булінгу як негативного чинника, що впливає на фізичне та психічне здоров’я людини.

Позитивним досвідом виховної роботи з дітьми-сиротами та учнями з особливими освітніми потребами, які проживають у гуртожитку під час карантину, поділилася вихователь Регіонального центру професійно-технічної освіти №1 м.Кременчука Алла Штефан.

Голова секції, вихователь учнівського гуртожитку ДНЗ „Полтавський центр професійно-технічної освіти” Олена Купріянова, ознайомила колег із апробованими Інтернет-ресурсами для самоосвіти, акцентуючи увагу на тому, що поновлення та поглиблення загальних і фахових знань – шлях до самовдосконалення.

Приємно відзначити дружню, позитивну атмосферу заходу. Дякуємо усім вихователям учнівських гуртожитків за активність, своєчасність виконання поставлених завдань.

Міцного вам здоров’я!

Категорія: Організаційно-методичні заходи | Переглядів: 19 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]