14:30
ОБЛАСНА МЕТОДИЧНА СЕКЦІЯ ВИКЛАДАЧІВ І МАЙСТРІВ В/Н

23 грудня 2020 року відбулося засідання обласної методичної секції викладачів і майстрів виробничого навчання зварювальних професій на тему „Впровадження сучасних технологій навчання і виробництва у освітній процес при підготовці робітників зварювальних професій”.

На засіданні секції, у роботі якої взяли участь педагогічні працівники 18 закладів П(ПТ)О області, обговорювались питання підвищення кваліфікації та стажування викладачів і майстрів виробничого навчання, розвитку цифрових компетентностей педпрацівників та впровадження проєктних технологій в освітній процес. Також було представлено досвід майстра в/н ДНЗ „ПЦ ПТО” Лариси Безручко „Розвиток пізнавальної активності учнів шляхом використання проєктних технологій в освітньому процесі”.

Голова секції Ірина Кабаченко (викладач) надала інформацію про здійснення підготовки зварників під час карантину у ВПУ №7 м. Кременчука, заступник голови секції Павло Мотузко (майстер в/н ДНЗ „РПАЛ ім. І.Г. Боровенського”) презентував електронний підручник.

Засідання пройшло в динамічному ритмі, на прикінці були прийняті методичні рекомендації. Дякуємо учасникам секції за плідну працю!

Категорія: Організаційно-методичні заходи | Переглядів: 80 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]