16:54
Обласна методична секція викладачів і майстрів виробничого навчання зварювальних професій

«Проблема нашого суспільства в тому, що багато людей психологічно незрілі. Зараз багато, хто скаржиться на погане життя, на несправедливі умови. І мало хто нарікає на себе.

Просто сидіти і жаліти – це не дуже продуктивно. Можеш виправити, спокутувати те, що пропустив, - так роби! У більшості випадків не буває пізно.»  Б. Патон

У рамках реалізації обласного проекту «Розвиток професійних компетентностей шляхом упровадження виробничих технологій у освітній процес» 17 грудня 2019 року відбулося засідання обласної методичної секції викладачів і майстрів виробничого навчання зварювальних професій на базі Навчально-практичного центру «Зварник. Електрозварник ручного дугового зварювання. Зварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах» (Вище професійне училище №7 м. Кременчука) на тему «Впровадження виробничих технологій у освітній процес. Поєднання теорії і практики».

В рамках роботи секції для майстрів виробничого навчання були  проведені майстер-класи з окремих видів зварювання та тренінг з отриманням відповідних сертифікатів.

Майстер-класи проводились педагогічними працівниками ВПУ №7 м. Кременчука  за темами:

«Ручне дугове зварювання покритим електродом – 111» (старший майстер О. Попов);

«Дугове зварювання металевим електродом в активних газах – 135» (майстер в/н О. Шевельов);

«Дугове зварювання неплавким електродом в інертних газах -141» (майстер в/н О.Бабік).

Мета проведення заходу – показ можливостей навчально-практичного центру у навчанні за окремими компетенціями зі зварювання, професійній підготовці, перепідготовці, підвищенні кваліфікації та стажуванні педпрацівників.

 

Переглядів: 66 | Додав: Адмін | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]