11:02
Обласна методична секція викладачів предмета «Охорона праці»

13 грудня 2019 року на базі Полтавського професійного ліцею відбулося засідання обласної методичної секції викладачів предмета «Охорона праці» закладів професійної (професійно-технічної) освіти на тему «Педагогічна компетентність як інтегрований показник особистісно-діяльнісної сутності викладача».

У засіданні секції взяли участь: провідний спеціаліст Управління Держпраці у Полтавській області Валентина Кац, начальник Навчального пункту АРЗ СПГУ ДСНС Украіни у Полтавській області Леонід Головач, майстер виробничого навчання та викладач, провідний фахівець відділу моніторингу матеріально-технічного забезпечення та майнових відносин КУ «Центр фінансово-статистичного аналізу та матеріально-технічного забезпечення освітніх закладів» Володимир Тимошенко, викладачі охорони праці та інженери з ОП закладів П(ПТ)О.

Мета роботи секції – інформування щодо змін нормативно-правової та законодавчої бази, основних аспектів півищення кваліфікаційної компетентності викладачів, сучасних вимог з пожежної безпеки та інших актуальних питань, що стосуються закладів освіти та освітного процесу.

В рамках засідання секції відбулося закриття Школи передового педагогічного досвіду «Використання комп’ютерних технологій на уроках охорони праці», було представлено роботи слухачів школи – комп’ютерні ігри за темами.

Директор Навчально-методичного центру ПТО у Полтавській області Ірина Закапко та керівник Школи ППД Інна Рябко вручили слухачам сертифікати.

 

Переглядів: 72 | Додав: Адмін | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]