14:00
ОБЛАСНА СЕКЦІЯ ВИКЛАДАЧІВ ТА МАЙСТРІВ В/Н ПРОФЕСІЙ БУДІВЕЛЬНОГО ПРОФІЛЮ ТА ДЕРЕВООБРОБКИ

10 грудня на базі ДНЗ «Полтавське вище міжрегіональне професійне училище» відбувся навчально-практичний семінар на тему «Підвищення професійної компетентності педагогічних працівників ЗП(ПТ)О будівельного напряму шляхом опанування та впровадження в освітній процес новітніх європейських технологій будівництва».

Про підсумки роботи за 2018/2019 навчальний рік та про новий формат роботи обласних методичних секцій у 2019/2020 році розповіла методист НМЦ ПТО у Полтавській області Алла Кононенко.

З планом роботи обласної секції у 2019/2020 році присутніх ознайомила голова обласної секції викладачів та майстрів виробничого навчання професій будівельного профілю та деревообробки, майстер виробничого навчання ДНЗ «Полтавське вище міжрегіональне професійне училище» Наталія Руда .

Цікаву інформацію про участь у методичному семінарі за професією «Муляр» в рамках українсько-німецького проєкту «Професійна освіта у будівельній галузі України» повідомила майстер виробничого навчання Полтавського професійного ліцею, заступник голови обласної методичної секції Ольга Задорожна.

Викладач ДНЗ «Полтавське вище міжрегіональне професійне училище», координатор Міжрегіонального навчально-практичного центру Наталія Цуркан поділилась з учасниками семінару досвідом співпраці з компанією KNAUF, роботи щодо впровадження в освітній процес новітніх будівельних технологій компанії KNAUF, розповіла про шляхи розвитку НПЦ.

Для учасників семінару на базі Міжрегіонального навчально-практичного центру Наталія Руда провела майстер-клас «Монтаж пристінного каркасу за технологіями KNAUF».

Усі учасники семінару отримали сертифікати від компанії KNAUF, а найактивніші члени секції викладачів та майстрів виробничого навчання професій будівельного профілю та деревообробки відзначені подяками Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Полтавській області.

 

Категорія: Організаційно-методичні заходи | Переглядів: 66 | Додав: Адмін | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]