14:25
Обласний конкурс „Кристали: структура, властивості”.

06 грудня 2019 року на базі Полтавського університету економіки і торгівлі Комунальним закладом Полтавської обласної ради  „Полтавська обласна Мала академія наук” проводився обласний конкурс „Кристали: структура, властивості”.

Атмосфера конкурсу була піднесеною і святковою. З вітальним словом до учасників конкурсу звернулися: Нестуля О.О., ректор Полтавського університету економіки і торгівлі; Кращенко Ю.П., начальник управління Державної служби якості освіти у Полтавській області; Лахач Т.О., директор Комунального закладу Полтавської обласної ради  „Полтавська обласна Мала академія наук”. Всі вони наголосили на важливому внеску хімії у сьогодення і позитивно налаштували учасників конкурсу на презентацію проєктів.

Профтехосвіту Полтавщини на конкурсі представляв Регіональний центр професійно-технічної освіти №1 м.Кременчука.

Учениця ІІІ курсу Біляєва Марина (науковий керівник Овсєпян Олеся Миколаївна) презентувала свою роботу „Вирощування кристалів – для емоцій чи науки?” в номінації „Вирощені кристали”.

Сама назва номінації має на увазі довготривалу і кропітку роботу. Презентації учасників були яскравими, креативними, цікавими і, подекуди, казковими.

Конкурс „Кристали: структура, властивості” започаткований лише п’ять років тому. В цьому році профтехосвіта Полтавщини вперше взяла у ньому участь.

Висловлюємо надію, що в майбутньому у нас буде більше учасників.

Категорія: Організаційно-методичні заходи | Переглядів: 75 | Додав: Адмін | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]