09:52
ОНЛАЙН ГОДИНА ДЛЯ МЕТОДИСТІВ

31 жовтня 2019 року відбулася методична година в режимі онлайн, під час якої Ірина Закапко, директор НМЦ ПТО у Полтавській області, акцентувала увагу на актуальних питаннях роботи методичної служби закладів професійної (професійно-технічної) освіти у листопаді.

Особливу увагу Ірина Закапко звернула на підготовку і проведення регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine-2019», метою якого є підвищення престижу робітничих професій.

Важливою є й участь учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти області у Всеукраїнському радіодиктанті національної єдності, що відбудеться 8 листопада; у Міжнародному конкурсі з інформатики і комп’ютерної вправності «Бобер».

Ірина Закапко також подякувала всім колективам ЗП(ПТ)О області за активну і результативну участь у Міжнародній виставці «Інноватика у сучасній освіті».

Методист НМЦ ПТО у Полтавській області Тетяна Короп розповіла методистам про особливості підготовки і проведення атестації педагогічних працівників у 2019/2020 н.р., надала відповідні методичні рекомендації (презентація).

Переглядів: 46 | Додав: Адмін | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]