16:27
ОСОБЛИВОСТІ ВИКЛАДАННЯ ПРЕДМЕТА «ЗАХИСТ УКРАЇНИ» В УМОВАХ КАРАНТИННИХ ОБМЕЖЕНЬ

08 вересня 2020 р. відбулося перше в цьому навчальному році онлайн-засідання обласної секції викладачів предмета «Захист України» закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

Учасників засідання обласної секції привітала директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Полтавській області Ірина Закапко. Також ознайомила із порядком проведення вебінару та розкрила організаційно-методичні питання щодо роботи обласної секції у 2020/2021 навчальному році.

Методист НМЦ ПТО у Полтавській області Лідія Левада конкретизувала поняття „дистанційне навчання”, „змішане навчання” відповідно до нормативно-правової бази з організації освітнього процесу. Надала методичні рекомендації щодо планування та проведення навчально-польових занять (зборів), навчально-тренувальних занять у лікувально-оздоровчому закладі в умовах карантину. Проведений аналіз результатів вивчення стану дистанційного викладання предмета у березні-червні 2020 року. Анонсоване проведення навчальних онлайн-курсів для педагогічних працівників щодо впровадження дистанційних технологій.

Категорія: Організаційно-методичні заходи | Переглядів: 22 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]