08:06
РЕФОРМУЄМО ПРОФЕСІЙНУ ОСВІТУ РАЗОМ

   08 жовтня 2019р. на базі ДПТНЗ «Полтавське ВПУ ім. А.О.Чепіги» відбулося засідання фокус-групи з числа заступників директорів з навчально-виробничої роботи та головних бухгалтерів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Полтавської області з метою вивчення питань запровадження автономії та цифрової звітності. 

    Захід проведений в рамках реалізації спільного проєкту Міністерства освіти і науки України та Європейського фонду освіти «Аналіз можливостей запровадження автономії та звітності закладів професійної (професійно-технічної) освіти». 

   Основними спікерами фокус-групи стали міжнародні експерти Йохан-Ханс Шустередер та Мануель Гальвін Аррібас, а також директор Інституту професійних кваліфікацій Родіон Колишко, директор НМЦ ПТО у Полтавській області Ірина Закапко, головний спеціаліст Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА Валентина Франчук. Під час роботи фокус-групи визначені структурні проблеми системи професійної освіти регіону. Учасники заходу працювали в мікрогрупах над пошуком шляхів оновлення освітнього середовища.

 

 

 

Категорія: Організаційно-методичні заходи | Переглядів: 30 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]