Навчально-методичний центр ПТО
у Полтавській області
Навчально-методичний центр ПТО
у Полтавській області
Анонс
ГОЛОВНА СТОРІНКА
Кадровий склад
Плани роботи
Освітній простір
ЗП(ПТ)О області
Контакти
Реєстрація RSS
Вітаю Вас, ГістьМеню сайту


Категорії новин
Різне [139]
Різні новини (привітання, побажання, цікавинки та інше...)

Організаційно-методичні заходи [320]
Новини про семінари, конкурси, творчі групи та інші заходи організаційно-методичного напрямку

Публіцистика [3]
Новини про друковані видання(методичні листи, посібники, підручники, рекомендації...)

Нормативні документи [6]
Дана категорія містить різні нормативні документи:накази, положення та ін...

Новини ЗП(ПТ)О [89]
Новини ЗП(ПТ)О Полтавської області

Головна » 2018 » Березень » 16 » Семінар «Сучасні технології»
15:34
Семінар «Сучасні технології»

   Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Полтавській області ініціював участь педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти Полтавської області у семінарі на тему «Сучасні технології у сфері пошиття одягу», який відбувся 15 березня 2018 року на базі ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти швейного виробництва та сфери послуг Харківської області» у рамках конкурсу «Прорив легкої промисловості України».

   Організаторами конкурсу вже третій рік поспіль виступає Національне галузеве партнерство в легкій промисловості України «Fashion Globus Ukraine» та Асоціація швейних училищ України під патронатом Міністерства освіти і науки України.

   Програма семінару була насичена та цікава. Відкрила семінар засновник національного галузевого партнерства в легкій промисловості України Fashion Globus Ukraine, радник міністра освіти з питань професійно-технічної освіти Голда Виноградська, яка наголосила, що мета щорічного конкурсу – це наблизити систему професійно-технічної освіти до потреб роботодавців галузі легкої промисловості та продемонструвати суспільству нову осучаснену галузь та рівень підготовки її кадрів. На думку організаторів, сьогодні дуже актуально продемонструвати престижність робітничих професій та популяризація їх серед молоді.

   Головний спеціаліст Департаменту професійної освіти Міністерства освіти і науки України Людмила Гармаш ознайомила учасників з важливим на сьогоднішній день питанням щодо впровадження елементів дуальної форми навчання у ЗП(ПТ)О. Корисними та інформативними стали виступи експерта з текстилю Олексія Довганіча «Текстиль та майбутнє», представника компанії WELLTEX «Новітні технології в сучасному обладнанні швейної галузі», директорів та педагогічних працівників ЗП(ПТ)О України щодо підвищення якості професійної підготовки учнів, застосування сучасних ІКТ, досвіду співпраці із закордонними роботодавцями, а також майстер-клас від Марини Кісіль викладача Харківської державної академії дизайну і мистецтв «Актуальні напрямки формоутворення у сучасному дизайні одягу».

   Делегація з Полтавської області, яка включала методиста НМЦ ПТО у Полтавській області, педагогічних працівників з Полтавського професійного ліцею сфери послуг, Регіонального центру професійно-технічної освіти м. Зіньків, ПТУ №31 м. Полтава, Полтавського національного педагогічного університету та Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді, відмітила високий рівень організації семінару, його практичне значення, а також запланували участь у конкурсі «Прорив легкої промисловості України» у 2018 році.

Категорія: Різне | Переглядів: 134 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Корисні посиланняСучасні заклади освіти  Сучасні заклади освіти

Інноватика в сучасній освіті  Інноватика в сучасній освіті

Законодавство України  Законодавство України

Комітет з питань науки і освіти Комітет з питань науки і освіти

Міністерство освіти і науки України Міністерство освіти і науки України

Інститут модернізації змісту освіти Інститут модернізації змісту освіти

Освітній портал Педагогічна преса Освітній портал Педагогічна преса

Український центр оцінювання якості освіти Український центр оцінювання якості освіти

Університет менеджменту освіти Університет менеджменту освіти

Білоцерківський інститут неперервної професійної освіти Білоцерківський інститут неперервної професійної освіти

Департамент освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації Департамент освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації

Стейкхолдери Стейкхолдери
Щоб додати необхідна авторизація