16:55
Сукня – за три години. Невже таке можливо?

Так, можливо, адже у закладах професійної (професійно-технічної) освіти Полтавської області працюють креативні, талановиті та професійні педагогічні працівники, які постійно вдосконалюють свої професійні навики та радо діляться з колегами своїми напрацюваннями.

12 грудня 2019 року у рамках реалізації обласного проєкту „Професійна компетентність педагога і сучасні виробничі технології” відбувався майстер-клас „Сукня за три години. Оздоблення в стилі ШАНЕЛЬ”.  Майстри виробничого навчання Регіонального центру професійно-технічної освіти м. Зіньків представили сучасну методику виготовлення жіночої сукні (Тетяна Хурса), продемонстрували різноманітні варіанти оздоблення жіночого одягу (Оксана Михайленко) та ознайомили з матеріально-технічною базою навчально-практичного центру для підготовки кваліфікованих робітників з професій „Швачка. Кравець. Закрійник”, який діє на базі освітнього закладу (Лідія Олефір).

Учасники майстер-класу мали змогу оволодіти теоретичним матеріалом, прослідкувати за створенням сукні-зразка, виконати розкрій та виготовити сукню за власними мірками.

 

Переглядів: 57 | Додав: Адмін | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]