12:31
Відбулося заключне засідання обласної школи молодого бібліотекаря

   20 березня 2018 року на базі Полтавської обласної універсальної національної бібліотеки імені І.П.Котляревського відбулося заключне засідання обласної школи молодого бібліотекаря на тему «Бібліотека ЗП(ПТ)О в сучасному форматі: професійні ідеї, креативне втілення» (керівник школи – бібліотекар Полтавського професійного ліцею Косточка В.М.).

   Актуальність теми зібрання обумовлена реаліями сьогодення, коли кожен користувач бібліотеки прагне до відкритого інформаційного простору, створення якого означає відсутність будь-яких перешкод в отриманні інформації, впевненість щодо її якості і достовірності. Реалізовується це питання через функціонування сайту бібліотеки ЗП(ПТ)О. Тому саме на інформаційне наповнення та дизайн сайту було акцентовано увагу під час засідання. Учасники школи мали можливість презентувати персональні сайти, які були створені під час роботи школи.

   Під час засідання бібліотекарі ЗП(ПТ)О ознайомилися із сучасними формами і методами масової роботи в бібліотеці, детально розглянули порядок організації та проведення атестації бібліотекарів ЗП(ПТ)О, обговорили впровадження УДК в практику роботи бібліотек.

   Також взяли активну участь у тренінгу «Як навчитися помічати маніпуляції», що підготувала бібліотекар ППЛСП Волошко О.В.

По закінченню засідання методист НМЦ ПТО Маловічко Л.Ю. підвела підсумки роботи школи.

 

Категорія: Організаційно-методичні заходи | Переглядів: 417 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]