12:54
ВІДКРИТТЯ НАВЧАЛЬНО-ПРАКТИЧНОГО ЦЕНТРУ

20.12.2019 року на базі Професійно-технічного училища № 44 м. Миргорода відкрито навчально-практичний центр за професією "Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування" (згідно з наказом МОН України від 26.02.2019р. № 266 «Про затвердження Переліку закладів професійної (професійно-технічної) освіти, на базі яких будуть створені навчально-практичні центри за рахунок коштів державного бюджету у 2019 році» та від 11.05.2019р. № 634 «Про затвердження Переліку сільськогосподарської техніки, обладнання, матеріалів та устаткування, яке передбачено придбати за бюджетні кошти».

У рамках відкриття Центру створено електромонтажну майстерню, кабінет електротехніки та побутову кімнату для зберігання спецодягу та деталей для монтажу.

Головною метою діяльності навчально-практичного центру є реалізація завдань щодо вдосконалення практичної підготовки учнів, слухачів закладів професійної (професійно-технічної) освіти, підвищення кваліфікації педагогічних працівників, фахівців підприємств, організацій, установ, упровадження в освітній процес новітніх виробничих технологій із застосуванням сучасного обладнання, інструментів і матеріалів.

Переглядів: 46 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]