16:11
ВІДКРИВСЯ НОВИЙ НАВЧАЛЬНО-ПРАКТИЧНИЙ ЦЕНТР

12 грудня 2019р. відбулося урочисте відкриття навчально-практичного центру „Слюсар-ремонтник. Слюсар з механоскладальних робіт. Слюсар-інструментальник. Слюсар з ремонту дорожньо-будівельних машин та тракторів. Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування” на базі Вищого професійного гірничо-будівельного училища (м. Горішні Плавні).

У заході взяли участь директор Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА Олена Харченко; заступник начальника управління – начальник відділу професійної (професійно-технічної) освіти, організаційної роботи та документообігу Тетяна Закапко; головний спеціаліст відділу професійної (професійно-технічної) освіти, організаційної роботи та документообігу Віталій Макарчук; заступник директора Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Полтавській області Віктор Гриженко та методист Ірина Пазич, представники міської влади, роботодавці провідних підприємств.

Навчально-практичний центр відкриває нові можливості підвищення якості підготовки кваліфікованих робітників та стажування педагогічних працівників профтехциклу галузі „Транспорт і зв'язок”.

 

 

Переглядів: 53 | Додав: Адмін | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]