14:53
ЗАСІДАННЯ КРУГЛОГО СТОЛУ

Створення навчально-практичних центрів за галузевим спрямуванням є ключовим завданням Міністерства освіти і науки України.

У Полтавській області функціонує 8 навчально-практичних центрів з сучасним обладнанням, у яких створено усі можливості для підготовки майбутніх кваліфікованих робітників, перепідготовки та підвищення кваліфікації, здобуття якісних знань, практичних навичок, опанування новітніх технологій.

30 січня 2020року за ініціативи Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Полтавській області у актовій залі Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА відбулося засідання круглого столу „Підвищення ефективності роботи навчально-практичних центрів в умовах сучасного освітнього середовища”, до участі у якому були запрошені директори закладів професійної (професійно-технічної) освіти, на базі яких створені навчально-практичні центри та керівники цих центрів.

У ході засідання були обговорені наступні питання: організація діяльності НПЦ галузевого спрямування у Полтавській області; розширення видів освітньої діяльності НПЦ; напрямки діяльності НПЦ; маркетингова діяльність у роботі НПЦ щодо популяризації освітніх послуг та робота у сфері державно-приватного партнерства.

Під час круглого столу було проаналізовано плани роботи навчально-практичних центрів на ІІ півріччя 2019/2020 навчального року та обговорено перспективи їх діяльності.

Категорія: Організаційно-методичні заходи | Переглядів: 46 | Додав: Адмін | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]