17:12
Засідання навчально-методичної ради

24 грудня 2019 року у Департаменті освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації відбулося засідання навчально-методичної ради НМЦ ПТО у Полтавській області.

З вітальним словом до присутніх звернулася директор НМЦ ПТО у Полтавській області Ірина Закапко.
Про результати роботи над проєктом «Туринський процес: регіональний рівень» розповів заступник директора з методичної роботи Віктор Гриженко.

Методист Наталія Бойко докладно доповіла про стан реалізації обласного проєкту «Системний підхід до створення електронних засобів навчального призначення педагогічними працівниками ЗП(ПТ)О області».
Про підготовку та проведення всеукраїнських конкурсів фахової майстерності здобувачів освіти ЗП(ПТ)О області розповів Віктор Гриженко. 
Методист Тетяна Короп доповіла про результати «вхідного контролю» та його роль у підвищенні рівня навчальних досягнень учнів ЗП(ПТ)О області.

Катерина Павлушенко, викладач історії і суспільних дисциплін та Олена Печорських, викладач професійно-теоретичної підготовки Професійно-технічного училища №26 м. Кременчука, Алла Данілейко, Петро Сінтяй та Євген Данілець педагогічні працівники ДПТНЗ «Полтавський професійний ліцей транспорту» презентували власний перспективний педагогічний досвід.

По завершенню засідання було прийняте рішення навчально-методичної ради та затверджені методичні напрацювання педагогічних працівників ЗП(ПТ)О області.

Категорія: Організаційно-методичні заходи | Переглядів: 59 | Додав: Адмін | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]