16:41
ЗАСІДАННЯ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНОЇ РАДИ

24 грудня 2020 року у режимі онлайн відбулося чергове засідання навчально-методичної ради НМЦ ПТО у Полтавській області.

З вітальним словом до присутніх звернулася директор НМЦ ПТО у Полтавській області Ірина Закапко.

Про підсумки організаційно-методичного супроводу діяльності ЗП(ПТ)О області у 2020 році та перспективне планування роботи НМЦ ПТО у Полтавській області на 2021 рік доповів заступник директора з методичної роботи НМЦ ПТО у Полтавській області Віктор Гриженко.

Микола Несен, директор ВПУ №7 м. Кременчука розповів про участь училища у міжнародній програмі „EU4Skills: кращі навички для сучасної України”.

Про стан реалізації обласного проєкту „Використання дистанційної системи MOODLE при підготовці кваліфікованих робітників у системі професійної (професійно-технічної) освіти” поінформувала Наталія Бойко, методист НМЦ ПТО у Полтавській області.

Лідія Левада, методист НМЦ ПТО у Полтавській області докладно зупинилася на результатах проведення профорієнтаційної роботи у ЗП(ПТ)О області.

Оксана Холодняк, майстер в/н Полтавського професійного ліцею сфери послуг та Лариса Безручко, майстер в/н ДНЗ „Полтавський центр професійно-технічної освіти” презентували власний перспективний педагогічний досвід.

По завершенню засідання було прийняте рішення навчально-методичної ради та затверджені методичні напрацювання педагогічних працівників ЗП(ПТ)О області.

З рішенням НМР можна ознайомитися за посиланням https://drive.google.com/file/d/1pCIo1m1cMASARZdCy23fyLBT1Ai6xVwh/view?usp=sharing

Категорія: Організаційно-методичні заходи | Переглядів: 57 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]