16:18
Засідання обласної секції методистів ЗП(ПТ)О

23 червня 2020 року у режимі онлайн відбулося засідання обласної секції методистів ЗП(ПТ)О.

Ірина Закапко, директор НМЦ ПТО у Полтавській області, докладно зупинилася на підсумках діяльності методичних служб регіону у 2019/2020 навчальному році. Вона наголосила, що особливої уваги сьогодні потребують питання цифровізації освітнього процесу, профорієнтації та популяризації профтехосвіти в умовах карантину, формування інноваційної, творчої особистості педагога та учня.

Ірина Закапко подякувала методистам закладів професійної (професійно-технічної) освіти області за оперативне реагування на виклики, пов’язані з переходом на віддалене навчання під час пандемії коронавірусу SARS-CoV-2.

Виступ заступника директора НМЦ ПТО у Полтавській області Віктора Гриженка був присвячений удосконаленню інтелектуально-творчого методичного середовища у закладах професійної (професійно-технічної) освіти.
Про важливість аналітичної діяльності методиста в умовах модернізації освітнього простору розповіла методист НМЦ ПТО у Полтавській області Тетяна Короп.

Під час засідання було також надано відповіді на питання, пов’язані з листом МОН від 22.06.2020 №1/9-338 „Щодо реалізації Закону України „Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань завершення 2019/2020 навчального року”.

Категорія: Організаційно-методичні заходи | Переглядів: 16 | Додав: Адмін | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]