13:08
ЗАСІДАННЯ ТВОРЧОЇ ГРУПИ

16 лютого 2021 року відбулося засідання робочої групи викладачів природничо-математичного циклу на тему „Формування соціальних компетентностей учнів через реалізацію STEM-проєктів”. Захід проводився у форматі онлайн за допомогою дистанційної платформи Google Meet.

Мета зібрання: розглянути і обговорити питання підготовки і проведення захисту STEM-проєктів учнями І-ІІІ курсів ЗП(ПТ)О у 2021-2022 навчальному році та розробити рекомендації щодо роботи над проєктом.

Учасники засідання зійшлися на думці, що для популяризаціі впровадження в освітній процес ЗП(ПТ)О STEM-освіти доцільно провести такий захід, як створення і захист STEM-проєктів. Він допоможе учням проявити творчі здібності,   а викладачам адаптувати обладнання кабінету під той чи інший предмет, вмотивує педагогічних працівників до саморозвитку, сприятиме більш тісній співпраці з колегами, відкриє нові горизонти у роботі з учнівською молоддю.

Під час засідання учасниками робочої групи були розглянуті номінації для створення STEM-проєктів та розроблені вимоги до кожної з них. У найближчий час будуть підготовлені переліки можливих тем для створення таких проєктів та джерела інформації, які можуть бути використані у роботі над реалізацію STEM-проєктів.

Категорія: Організаційно-методичні заходи | Переглядів: 33 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]